Status kursu: Nie rozpoczęty Cena kursu: 246 zł

Przygotowywanie raportów w Enterprise Architect

Kurs internetowy dotyczący tworzenia raportów w Enterprise Architect.

Pierwszy temat z opisem kursu oraz moduł dotyczący selektora szablonów są dostępne. Aby mieć dostęp do pozostałych zasobów musisz zakupić dostęp do tego szkolenia.

roman

Przerobiłem uważnie cały kurs, budując przy okazji swoją pierwszą konfiguracją do wydruku kompletnego dokumentu dla klienta.
Ten kurs to znakomite, praktyczne wprowadzenie do bardzo obszernego zagadnienia.

Patryk Wasilewski

Dużą zaletą kursu jest możliwość wykorzystania przekazywanej wiedzy bezpośrednio do tworzenia własnych szablonów wydruków już w trakcie kursu bezpośrednio po obejrzeniu lekcji. Doceniam ilość praktycznych przykładów zaprezentowanych w trakcie szkolenia, które ułatwiły mi przygodę z tworzeniem raportów w EA.

Dawid Nasiadka

W kursie zawarte są same konkretne i praktyczne rozwiązania. Mimo, że kurs nagrany jest dla wersji 13 można tą wiedzę wykorzystać w wersji niższej EA. Jest podanych kilka trików jak ominąć niedoskonałości EA. Po kursie samodzielnie udało mi się wykonać w pełni funkcjonalny template oparty o wirtualny dokument generujący dokumentację z różnych pakietów. Polecam!

Twój komentarz