Kurs

Instruktor : Michał Wolski Michał Wolski

Status kursu: Nie rozpoczęty Cena kursu: 123 zł

Przygotowywanie raportów w Enterprise Architect

Kurs internetowy dotyczący tworzenia raportów w Enterprise Architect. Czas trwania filmów instruktażowych ok. 90 minut.

Pierwszy temat z opisem kursu oraz moduł dotyczący selektora szablonów są dostępne. Aby mieć dostęp do pozostałych zasobów musisz zakupić dostęp do tego szkolenia.

rwantola

Przerobiłem uważnie cały kurs, budując przy okazji swoją pierwszą konfiguracją do wydruku kompletnego dokumentu dla klienta.
Ten kurs to znakomite, praktyczne wprowadzenie do bardzo obszernego zagadnienia.

Patryk Wasilewski

Dużą zaletą kursu jest możliwość wykorzystania przekazywanej wiedzy bezpośrednio do tworzenia własnych szablonów wydruków już w trakcie kursu bezpośrednio po obejrzeniu lekcji. Doceniam ilość praktycznych przykładów zaprezentowanych w trakcie szkolenia, które ułatwiły mi przygodę z tworzeniem raportów w EA.

Twój komentarz