Kurs

Kategoria : inżynieria wymagań


Recenzje :  

Instruktor : Michał Wolski Michał Wolski

Status kursu: Nie rozpoczęty Cena kursu: Bezpłatnie

Podstawy modelowania przypadków użycia

Podstawowe kurs internetowy dotyczący modelowania przypadków użycia. Czas realizacji szkolenia ok. 75 minut. 

Pierwszy temat z opisem kursu jest dostępny. Aby mieć dostęp do pozostałych zasobów musisz zarejestrować się na to szkolenie. Rejestracja jest bezpłatna.


Małgorzata Paszkowska

Polecam ten kurs osobom, które zaczynają swoją przygodę z przypadkami użycia. Autor w sposób bardzo klarowny przeprowadza słuchacza przez wszystkie zasadnicze kwestie związane z zagadnieniem. Wiedza przekazywana jest w sposób dostępny a ukazany przykład modelowania przypadków użycia jest bardzo pouczający. Polecam!

Grzegorz Wróblewski

Kurs w bardzo prosty sposób przedstawia ideę i możliwość wykorzystania przypadków użycia w modelowaniu systemu. Prezentuje w zrozumiały i przystępny sposób najważniejsze kwestie związane z przypadkami użycia. Dzięki uzupełnieniu kursu przykładami w Enterprise Architekt uzmysławia prostotę wykorzystania przypadków użycia. Zdecydowanie polecam!

Patryk Wasilewski

Kurs oprócz podstaw teoretycznych przedstawia praktyczne wskazówki jakim językiem posługiwać się opisując przypadki użycia. Bardzo przydatny jest przykładowy schemat repozytorium w Enterprise Architect oraz film ilustrujący dobre praktyki w zakresie modelowania przypadków użycia. Kurs zwraca uwagę na często pomijane przy opisywaniu przypadków użycia warunki: początkowy i końcowe. Polecam początkującym analitykom, jak również osobom, które do tej pory modelowały przypadki użycia w innych niż Enterprise Architect narzędziach.

bbogaczyk

Choc to nie moja pierwsza podroz z przypadkami uzycia to kurs zdecydowanie usystematyzowal moja dotychczasowa wiedze. Krotkie wideo o tym jak to wszystko ogarnac w EA jest zdecydowanym atutem. Panie Michale dobra robota. Moj model zdecydowanie nadaje sie do poprawki. Nie mniej jednak dziekuje i pozdrawiam.

    Michał Wolski

    Dziękuję. Staram się mówić o tym, co moim zdaniem jest najważniejsze :-).

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×