Podstawowy kurs internetowy dotyczący modelowania przypadków użycia. Czas realizacji szkolenia ok. 75 minut. Pierwszy temat z opisem kursu jest dostępny. Aby mieć dostęp do pozostałych zasobów musisz zarejestrować się na to szkolenie. Rejestracja jest bezpłatna.Zapisz się na ten kurs

 1. Andrzej Templin

  Znakomity kurs, prowadzony przez jednego z najlepszych architektów systemowych w Polsce. Kurs przeszedłem i używam go cały czas w charakterze „podręcznego kompendium” gdy o czymś zapomnę. Kurs zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych, którzy chcą ugruntować lub odświeżyć podstawową wiedzę. Polecam!

 2. Małgorzata Paszkowska

  Polecam ten kurs osobom, które zaczynają swoją przygodę z przypadkami użycia. Autor w sposób bardzo klarowny przeprowadza słuchacza przez wszystkie zasadnicze kwestie związane z zagadnieniem. Wiedza przekazywana jest w sposób dostępny a ukazany przykład modelowania przypadków użycia jest bardzo pouczający. Polecam!

 3. Grzegorz Wróblewski

  Kurs w bardzo prosty sposób przedstawia ideę i możliwość wykorzystania przypadków użycia w modelowaniu systemu. Prezentuje w zrozumiały i przystępny sposób najważniejsze kwestie związane z przypadkami użycia. Dzięki uzupełnieniu kursu przykładami w Enterprise Architekt uzmysławia prostotę wykorzystania przypadków użycia. Zdecydowanie polecam!

 4. Patryk Wasilewski

  Kurs oprócz podstaw teoretycznych przedstawia praktyczne wskazówki jakim językiem posługiwać się opisując przypadki użycia. Bardzo przydatny jest przykładowy schemat repozytorium w Enterprise Architect oraz film ilustrujący dobre praktyki w zakresie modelowania przypadków użycia. Kurs zwraca uwagę na często pomijane przy opisywaniu przypadków użycia warunki: początkowy i końcowe. Polecam początkującym analitykom, jak również osobom, które do tej pory modelowały przypadki użycia w innych niż Enterprise Architect narzędziach.

 5. Choc to nie moja pierwsza podroz z przypadkami uzycia to kurs zdecydowanie usystematyzowal moja dotychczasowa wiedze. Krotkie wideo o tym jak to wszystko ogarnac w EA jest zdecydowanym atutem. Panie Michale dobra robota. Moj model zdecydowanie nadaje sie do poprawki. Nie mniej jednak dziekuje i pozdrawiam.

 6. Kurs jest doskonały dla osób rozpoczynających swoją przygodę z przypadkami użycia. Mając kilka godzin na przygotowanie się do pierwszego starcia z przypadkami użycia nie mogłem trafić lepiej. Liczne w Internecie materiały przygniotły mnie ilością informacji, które namieszały mi w głowie i wtedy z pomocą przyszedł kurs Pana Michała, który wytłumaczył wątpliwe wcześniej kwestie, zebrał w całość wiedzę i ją usystematyzował. Gratuluję pomysłu na kurs i jego wykonania.

Dodaj komentarz